2014 ősze óta könyvtárunkban is elérhető a wifi, illetve az egyetem összes számítógépéről biztosított a hozzáférés különböző tudományos adatbázisokhoz. Az adatbázis-vásárlásokat az egyetem a saját forrásain kívül az Emberi Erőforrások Minisztériumától kapott támogatásból fedezi. Ezeken az adatbázisokon keresztül elérhető a kurrens teológiai irodalom, melynek segítségével a könyvtár használói, kutatói, de különös tekintettel az intézmény hallgatói és oktatói könnyen figyelemmel kísérhetik az aktuális témákat, legújabb cikkeket,tanulmányokat és ezeket hasznosíthatják az egyetemen folyó oktató- és kutatómunkában.

Az adatbázisok, és más hasznos weboldalak elérésének listája a jobboldali menüpontok alatt található.

Terminusok

Irattár