Könyvtárunkban a hazai és nemzetközi gyakorlati teológiai szakirodalom közül lehet válogatni, amely téma szerint rendszerezve áll az érdeklődök rendelkezésére. Az egyes témákhoz tartozó könyvek a táblázat alján szereplő kis fülekre kattintva tekinthetőek meg. A folyamatosan frissülő katalógus ezen a linken érhető el:

KATALÓGUS

Kölcsönözni hétfőtől-csütörtökig, 8-13 óráig lehet a Gyakorlati Teológiai Tanszéken, illetve más időpontban a +36-20-218-6504-es számon egyeztetés alapján.

Nemrégiben új könyvek is érkeztek tanszékünk könyvtárába:

Elisabeth Lukas: Rendezvous mit dem Leben, Kösel Verlag, München, 2001.

Georg Lämmlin: Protestantische Religionspraxis in der post-säkularen Gesellschaft, LIT Verlag, Berlin, 2013

Bernhard Mustschler, Gerhard Hess (Hrsg.): Gemeindepädagogik, Evangelische Verlagsanstalt, Leipzig, 2014.

Klaus Eickhoff: Harmlos, Kraftlos, Ziellos, Die Krise der Predigt - und wie wir sie überwinden, R. Brockhaus, Witten, 2009

Monika Müller, Sylvia Brathuhn, Matthias Schnegg: Handbuch Trauerbegegnung und - begleitung, Vandenhoeck&Rupprecht, Göttingen, 2014.

Ralph Kunz, Ulf Liedke (Hrsg.): Handbuch Inklusion in der Kirchengemeinde, Vandenhoeck&Rupprecht, Göttingen, 2013.

Verena Puza: Die Eucharistie als liminales Ritual, LIT Verlag, Berlin, 2013.

Annette Cornelia Müller: Predigt schreiben, Evangelische Verlagsanstalt, Leipzig, 2014.