Hasznos linkek

A Göttinger Predigten im Internet főleg német nyelvű, kész prédikációkat kínál több száz textushoz. Az aktuális alapigék mellett az archívumból bármelyik bibliai könyvhöz lehet találni kidolgozott igehirdetéseket.

A The text this week egy angol nyelvű oldal, ahol számos igehelyhez olvashatunk tanulmányokat, exegézist, kommentárokat, sőt még hatástörténeti anyagokat is.

Az Asztali beszélgetések című előadássorozat célja az egyház és a társadalom összekapcsolódását szorgalmazó kulturális közeg megteremtése. Helyet biztosít azok számára, akik érdeklődnek az egyházi és a világi gondolkodás széleskörű gondolatainak megismerésére.

A Kids' Sunday School Place rendkívül hasznos oldal hittantanárok számára és azoknak, akik gyermekbibliakört tartanak. A regisztráció után igehelyek szerint lehet számtalan játékot, éneket és kreatív ötleteket gyűjteni.