Log-in

Egyetemi hírek

felvétel a Doktori Iskolába***

Az Evangélikus Hittudományi Egyetem az EFOP 3.5.2-17-2017-00003 sz. pályázat - Duális és gyakorlatorientált felsőoktatási képzések fejlesztése és oktatási innováció a szociális munka és a segítő szakmák terén a Dél-alföldi régióban - célkitűzései szerint 60 órás diakóniai szakmai tréningeket hirdet meg szociális intézmények munkatársai és segítő hivatásokban dolgozók részére.

60oras

Az Evangélikus Hittudományi Egyetem pályázatot hirdet nappali tagozatos hallgatói részére Erasmus+ tanulmányi ösztöndíj elnyerésére, valamint nappali PhD-képzésben részt vevő hallgatói részére Erasmus tanulmányi/kutatási ösztöndíj elnyerésére a 2019/20-as tanévre.

A Magyarországi Evangélikus Egyház országos presbitériuma a fenntartásában levő Evangélikus Hittudományi Egyetem rektori álláshelyére pályázatot ír ki.

Az Evangélikus Hittudományi Egyetem gyakorlati kurzust szervez hittanároknak, hitoktatóknak, lelkészeknek és gyülekezeti munkatársaknak.

honlapra kép

Terminusok