Munkavégzés helye:

1141 Budapest Rózsavölgyi köz 3.

Főbb feladatok:

·         Az egyetem várja azoknak a lelkészeknek a jelentkezését, akik:

o   elhívást éreznek a hallgatók, az EHE oktatói és munkatársai lelkipásztorolására

o   az egyetem istentiszteleti élete és a szupplikációk szervezésére, valamint

o   az Evangélikus Teológus Otthon vezetői feladatainak ellátására

·         Az egyetemi lelkész felelős az intézmény evangélikus egyházi jellegéért, a közösségépítésért és tevékenységével a lelki növekedést és az egyházi szolgálatra való felkészítést segíti elő.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

-       önéletrajz

-       az eddigi szolgálati tevékenység bemutatása

-       motivációs levél: az egyetemi lelkészi szolgálatra vonatkozó tervek és elképzelések ismertetése

Szolgálatba állás kezdete: 2017. szeptember 1.

Jelentkezés módja:

A jelentkezéseket - postai úton- a következő címre kérjük küldeni:

Evangélikus Hittudományi Egyetem Rektori Hivatal (1141 Budapest Rózsavölgyi köz 3.)

Az elvégzendő szolgálat további részleteiről, a körülményekről és a díjlevélről részletes információ kérhető az Evangélikus Hittudományi Egyetem Rektori Hivatalában Pintér Zsuzsanna rektori titkárnál a címen vagy a (1) 469-1052-es telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2017. június 6.