INFORMÁCIÓS NAP A MÁSODDIPLOMÁS LELKÉSZKÉPZÉSRŐL

Az Evangélikus Hittudományi Egyetem 2019. november 29-én, pénteken délután információs napot tart a másoddiplomás lelkészképzésről.

a

14:30 órától általános tájékoztatást tart a szakról Dr. Pángyánszky Ágnes a Gyakorlati Intézet vezetője, és dr. Borókay Réka főtitkár.
Ezt követően dr. Borókay Réka főtitkár és Tölli Máté tanulmányi titkár folyamatosan rendelkezésre állnak 18:30-ig, hogy a jelentkezéssel, a felvételivel és a képzéssel kapcsolatos egyéni kérdésekre válaszoljanak. (Más képzéssel kapcsolatban is tehetnek fel kérdéseket.)

Ezzel párhuzamosan lehetőség van betekinteni néhány esti tagozatos előadásba is (akár részlegesen is):

15:45-től 17:15-ig:
Kultúratörténet (oktató: Bódi Emese)
Egyetemes egyháztörténet 1. (oktató: Korányi András)

17:25-től 18:55-ig:
Magyar egyháztörténet (oktató: Csepregi Zoltán)
Ószövetségi kortörténet (oktató: Kőszeghy Miklós)

Helyszín: Evangélikus Hittudományi Egyetem, 1141 Budapest, Rózsavölgyi köz 3., 7-es terem

Előzetes kérdéseiket is szeretettel várjuk a címen.

A felvételi jelentkezéssel kapcsolatos információk itt érhetőek el.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!